Firma dreamCAR istnieje na rynku od 2019 roku i została stworzona w wyniku stale rosnącego zapotrzbowania na zakup pojazdów nowych oraz DEMO – wszystkich wiodących marek, dostępnych na polskim rynku.

Działamy nie tylko w celu uzyskania dla Państwa najlepszej ceny samochodu, jak również trudnimy się doborem odpowiedniego finansowaniana na dany pojazd.

Pomagamy w całym procesie zakupowym wymarzonego przez Państwa samochodu – od zbadania indywidualnej potrzeby Klienta, poprzez przedstawienie najbardziej korzystnej oferty na sam pojazd jak i finansowanie, a kończąc na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, załatwieniu niezbędnych formalności oraz przygotowaniu pojazdu do odbioru w autoryzowanym punkcie dealerskim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie sprzedażowe w branży motoryzacyjnej, a to  pozwala uzykać dla Państwa nie tylko konkurencyjne ceny na pojazdy nowe / DEMO, jak również zapewnić bezpiecześntwo i komfort przy zakupie wymarzonego samochodu.

Nasze motto przewodnie, które stanowi nie tylko meritum naszej pracy, ale również informuję Państwa o bezpieczeństwie samej transakcji to: Kupując u nas – Kupujesz w salonie.

 

Nasz system działania jest prosty, ale skuteczny co przekłada się na coraz większą liczebę zadowolonych Klientów.

W naszej działalności wykorzystujemy nie tylko innowacyjne techniki sprzedażowe jak i również budujemy naszą markę w oparciu o system tzw. „poleceń” czy marketingu szeptanego.

Kluczem do optymalnego działania naszego biznesu jest odpowiednie dobranie właściwych partnerów biznesowych , Dostawców czy osób do współpracy.

Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem odpowiedniego, często wymarzonego samochodu lub nie chcą Państwo przepłacać za tego typu usługę, to Serdecznie Zapraszamy do Kontatku.

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy, pochodzą tylko i wyłączenie od autoryzowanego Dostawcy, posiadają pełną gwarancję a same zamówienia, faktury a także odbiory odbywają się z ramienia Dealera.

Serdecznie Zapraszamy.